main background

شرایط مصرف اینترنت

براساس توافق صورت گرفته بین فیاتر و تمامی اپراتورها شرایطی مهیا شده تا اینترنت مصرف شده برای تماشای آنلاین در سرویس فیاتر برای کاربران این اپراتورها و تامین کنندگان اینترنت نیم بها محاسبه شود. برمبنای همین توافق مسئولیت پخش آنلاین محتواها به عهده فیاتر و مسئولیت برقراری ارتباط اینترنتی و نیم بها بودن حجم مصرفی کاربران به عهده اپراتورها خواهد بود. در صورتی که هنگام تماشای فیلم در سرویس فیاتر، فیلترشکن شما روشن باشد ترافیک اینترنت برای شما تمام بها محاسبه خواهد شد.

ترافیک اینترنت برای تماشای محتوا در فیاتر با ترافیک نیم بها محاسبه می شود اما در صورتی که فیلتر شکن، تلگرام، مرورگرها و سایر نرم افزارهای موجود در تلویزیون هوشمند، تبلت و گوشی تلفن همراه شما باز یا در حال دانلود کردن باشند به طور طبیعی از حجم اینترنت شما کسر خواهد شد و این حجم مصرفی هیچ ارتباطی با تماشای فیلم در سرویس فیاتر نخواهد داشت.

– شرایط مصرف اینترنت نیم بها: در حال حاضر ترافیک مصرفی برای تمامی مشترکین اپراتور ها از قبیل:همراه اول،ایرانسل،رایتل و… همچنین کلیه شرکت های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت و یا فیبرنوری از قبیل مخابرات،شاتل،های وب،آسیا تک،پارس آنلاین،صبا نت و… در تمام نقاط ایران نیم بها محاسبه می گردد.

– شرایط مصرف اینترنت تمام بها: برای آن دسته از افرادی که در کشور های دیگر اقامت داشته و خارج از مرز های ایران وارد وبسایت فیاتر می شوند ترافیک اینترنت تمام بها محاسبه می گردد.همچنین افرادی که از هر نوع فیلتر شکن،نرم افزار تغییر آی پی و vpn استفاده کرده و همزمان وارد فیاتر شوند اینترنت تمام بها محاسبه می گردد.